Karta Dubrownik- opłaca się?

Karta Dubrownik- opłaca się?

Dubrownik

Chorwacja

Dubrownik

Opublikowano 2016-05-30 19:09:33

Jeśli masz więcej czasu niż jeden dzień na zwiedzanie Dubrownika polecam rozważyć kartę Dubrownika. Karta występuje w wersji 1, 3, oraz 7 dniowej. Zawiera darmowe przejazdy komunikacją miejską, wejścia do muzeów, oraz zniżki do restauracji.

Jak to działa? Wraz z kartą dostajemy osobną kartę na przejazdy komunikacją, przewodnik z opisem darmowych muzeów, oraz listę restauracji dających zniżki dla posiadaczy karty. Dużo oszczędza się na przejazdach komunikacją- jeśli mieszkasz poza starym miastem. W ramach darmowych wejść do muzeów jest wejście na mury obronne. Tego nie chcesz przegapić. Bez karty Dubrownika wejście na mury kosztuje 6 euro od osoby. Także tutaj również jest szansa zaoszczędzić.

No i to by było na tyle jeśli chodzi o ciekawe muzea dostępne na kartę Dubrownika. Może jeszcze pałac Rektora prezentuje jako taki poziom. Natomiast muzeum morskie, oraz pozostałe pozycje nadają się raczej dla dzieci niż dorosłych turystów. Duże wrażenie robi ryba piła :) W galerii możesz zobaczyć jej zdjęcie :)

Szczegóły oferty karty Dubrownika możesz zobaczyć tutaj http://www.dubrovnikcard.com/

Zdjęcia z Dubrownik:

Mały

Zobacz więcej atrakcji z Chorwacja:

All rights reserved. Our privacy privacy policy. Contact: admin@otravelclub.com